Заробляйте разом з нами

Azaza - це мега-платформа, де можна створити сайт, купити товар, пройти навчання. Тут кожен знайде для себе багато корисної інформації для розвитку власного онлайн-бізнесу, вивчення нових професій, придбання товарів і послуг в Інтернеті. У головного сайту azaza.com.ua є дочірні ресурси, за допомогою яких кожен зможе знайти сучасні інструменти можливостей.

Розмістити оголошення

Сайт https://obyava.azaza.com.ua пропонує безкоштовні послуги з розміщення оголошень про покупку і продаж товарів. У тематичних розділах зібрані найбільш популярні товари від зареєстрованих продавців. В одному місці є пропозиції про покупку нерухомості, робочі вакансії, транспортних послугах, товарах широкого вжитку. Мода і стиль, спорт і хобі, відпочинок і робота, інформацію з перших рук не складно дізнатися, зайшовши на потрібну сторінку сайту. Проста система реєстрації дозволяє без проблем отримати доступ до будь-якого розміщеному оголошенню і купити товар.

Розмістити

Створити сайт

Site.azaza.com.ua - унікальний конструктор для створення власного сайту. З його допомогою можна самому розробити і запустити сайт для ведення бізнесу, впізнаваності бренду, розширення споживчої аудиторії. Прості і зрозумілі настройки дозволяють без спеціальних знань і умінь легко зробити всю роботу, не вдаючись до послуг професійних розробників. Не турбуйтеся, все вийде, головне слідувати інструкціям. Цей веб-ресурс - знахідка для тих, хто давно мріяв власними силами створити індивідуальний сайт.

Створити

Пройти онлайн-навчання

Майданчик learning.azaza.com.ua відкриває нові можливості в онлайн-освіті. Тут зібрані кращі курси і навчальні програми популярних тренерів і промоутерів. Завдяки їх професіоналізму, навчання проходить цікаво і продуктивно. Ви можете отримати додаткові знання, перейти на новий рівень затребуваності на ринку праці, вивчити іноземну мову, здобути навички суміжних професій, ознайомитися з корисною інформацією. Дистанційна система навчання давно вже завоювала популярність і має величезне число прихильників у всьому світі. Долучайтеся до їх спільноти і вчіться в Інтернеті за допомогою нашого сайту. Всі пропозиції в одному місці - це зручно і практично.

Перейти

Відкрити онлайн-магазин

Тут все гранично зрозуміло, на сайті market.azaza можна швидко відкрити онлайн-магазин і відразу почати заробляти. ізнес-майданчик для продавців допомагає розвивати електронну комерцію і збільшувати число клієнтів. Надійна модульна система зробить продажу набагато ефективніше. Продуктивна робота інтернет-магазину дозволяє заощадити робочі ресурси та розмістити товари в каталозі. В особистий кабінет надходить вся інформація про замовлення, контактні дані покупця, спосіб оплати і доставки.

Відкрити магазин

CRM

Після авторизації, в особистому кабінеті Ви можете створювати завдання, призначати їх на своїх співробітників і бачити виконанню завдань, що допоможе Вам управляти своїм бізнессмени.

Перейти

Створити сайт під ключ

З itshka.com.ua ви можете замовити створення сайту під ключ. Ми Вам допоможемо створити стиль сайту, зверстати, зарограмміровать і просунути в топові позіциі пошукових систем.

Створити